BIO

INSIDER. Travel Representation

ZNACZY PASJA, PROFESJONALIZM I AUTENTYCZNOŚĆ

 

Dawno, dawno temu miałam marzenie…

To była letnia noc pełna gwiazd na niebie. Gapiłam się na nie z zachwytem. Wydawały się tak odległe. Nagle w mojej głowie rozbłysła myśl, aby dotknąć mojej własnej gwiazdy, spełnić marzenie o poznaniu świata, którego nigdy nie widziałam. Poczułam się jak mała dziewczynka przed księgą swojego życia pełną czystych kartek stron do zapełnienia różnorodnością możliwości: smaków, kolorów, dźwięków, języków, przyrody i ludzi. Uśmiechnęłam się do siebie. Wszystko, co musiałam teraz zrobić to PIERWSZY KROK.

Historia zaczęła się, gdy miałam 20 lat, a nigdy nie widziałam na oczy gór. Pożyczyłam plecak, kupiłam bilet na pociąg i wyruszyłam w Alpy. To była moja PIERWSZA PODRÓŻ.

Teraz jestem nadal w tej podróży przez świat. Odwiedziłam prawie 100 krajów. Wciąż mam tyle samo serca do nauki różnic i podobieństw na naszej planecie. Radością mojego życia jest dzielić się tą pasją poznawania z innymi ludźmi.  Poszukuję kontaktu z lokalnymi ludźmi, autentycznych miejsc, prawdziwego doświadczenia.

Teraz stworzyłam moja własną firmę – INSIDERTravel Representation.

Powiem Ci sekret… Ta dziewczyna z otwartą głową z czasów, gdy miałam 20 lat, nadal tu jest. Mam nadzieję, że zechcesz dołączyć do rodziny Insidera.

 

Życząc Ci Wszystkiego, co najlepsze,

Katarzyna Zegan, Założycielka Insidera